UA-173638735-1
MaratonTürk

Arslan Ekşi’ye MaratonTürk Ödülü takdim edildi

YILIN SPORCUSU ARSLAN EKŞİ’YE MARATONTÜRK ÖDÜLÜ TAKDİM EDİLDİ.

MaratonTürk Spor Dergisi tarafından organize edilen “Voleybol’da En İyiler” MaratonTürk Ödülleri’nde Yılın Erkek Voleybolcusu seçilen Arslan EKŞİ, Korona virüsü salgını sebebiyle takdimi uzun süre geciken ödülüne kavuştu.

Arçelik, Fenerbahçe, Friedrichshafen (Almanya), İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Halkbank ve Ziraat Bankası Erkek Voleybol Takımlarında Pasör olarak oynayan Arslan EKŞİ (1985), MaratonTürk Spor Dergisi Editörü Ragıp TEKİN’in başkanlığını yaptığı Seçici Kurul tarafından 2021 yılında (2020 yılında Ziraat Bankası Erkek Voleybol Takımındaki üstün performansı, disiplini ve takımının şampiyon olmasındaki ortak katkıları değerlendirilerek) “Yılın Erkek Voleybolcusu” seçilmişti.

MaratonTürk Editörü Ragıp Tekin, Frank Dehne (Galatasaray-Almanya) ve Arslan Ekşi (Fenerbahçe) ile birlikte.

MaratonTürk Editörü Ragıp Tekin’in, Milliye Gazetesi için Frank Dehne (Galatasaray-Almanya) ve Arslan Ekşi (Fenerbahçe) ile yaptığı röportaj.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI