Eski atlet Muharrem Or, Bursa Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi / Former athlete Muharrem Or was elected as the new president of Bursa Nilüfer Belediyespor Club

Eski atlet Muharrem Or, Bursa Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi / Former athlete Muharrem Or was elected as the new president of Bursa Nilüfer Belediyespor Club

Bursa Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurulunda yeni yönetim belli oldu. Yapılan oylamada tek aday olan Muharrem Or, oybirliği ile kulüp başkanı seçildi.

Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleşti. Olağanüstü Genel Kurulun Divan Başkanlığını Yücel Akbulut, üyeliklerini Hülya Akgül ile Kenan Daştan yürüttü. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından faaliyet raporu, hesap raporları ve denetim kurulu raporları okundu. Raporlar oybirliği ile ibra edildi. Kulüp unvan ve tüzüğünün değiştirilmesi önerisinde de kulübün isminden ‘dernek’ ibaresi çıkartılarak, Nilüfer Belediyespor Kulübü olmasına karar verildi.

Olağanüstü Genel Kurul’da seçime Muharrem Or tek aday olarak katıldı. Muharrem Or yaptığı konuşmada önceki dönem yönetim kurulu ve başkana gösterdikleri performans ve hizmetten dolayı teşekkür etti. Çok köklü bir kulübe sahip olduklarını dile getiren Or, hentbol ve voleybol gibi bazı branşlarda kulübün ekol haline geldiğini söyledi. Kendisinin 50 yıldır atletizmle ilgilendiğini ve üst düzey antrenör belgesine sahip olduğunu aktaran Or, birinci hedeflerinin tüm kent insanına sağlıklı spor yaptırabilmek için gerekli alt yapı tesislerini, malzemeyi, eğitmenleri ve spor alanlarını kazandırmak olduğunu açıkladı.

Konuşmanın ardından oylamaya geçildi.

Oylama sonucu seçilen isimler şöyle:

Yönetim Kurulu Asil: Muharrem Or, Fikret Ocakoğlu, İlker Mehmet Şener, Adalet Yılmaz, Orhan Akyürek, Mehmet Aral Atalay, Akın Uludağ, Düzgün Şimşek, İsmail Yavuz, Mahmut Demiröz, Şebnem Köroğlu, Yücel Akbulut, Salih Ay, Gülver Deniz, Mehmet Murat Kaçar.

Yönetim Kurulu Yedek: Şenol Nazif Köse, Mehmet Doğuş Bilgin, Salih Güleç, Kemal Atan, Resul Tarman, Özlem Güneş, Furkan Yavuz, Birol Aksu, Emrah Mutlu, Ekrem Erk, Şevki Yılmaz, Hafize Usturalı, Murat Şakir Cesur, Ezgi Yıldırım, Kenan Daştan.

Denetleme Kurulu Asil: Mehtap Esen, Pelin Sevgi, Demirhan Aslan.

Denetleme Kurulu Yedek: Olcay Keskin, Mustafa Aslan, Namık Kemal Han

Disiplin Kurulu Asil: Berna Hacer Bilici, Ali Sezgin, Gökçe Güney.

Disiplin Kurulu Yedek: Mustafa Budak, Haydar Tuncay Geyik, Şahin Emir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir