UA-173638735-1
MaratonTürk

Ziraat Bankkart tekrar Şampiyonlar Ligi’nde

RAGIP TEKİN

ZİRAAT BANKKART ŞAMPİYON

KIRMIZI-BEYAZLI TAKIM TEKRAR AVRUPA ŞAMPİYONLAR LİGİNDE…

Ziraat Bankası Spor Kulübü Erkek Voleybol Takımı Türkiye Efeler Ligi Şampiyonu oldu…

Ziraatbankkart Voleybol Takımı kuruluşunun 40.yılında 2020-2021 sezonunda ilk kez Türkiye Şampiyonu olmuştu. Efeler Liginin son şampiyonu Ziraatbank 2021-2022 sezonunda da ikinci kez şampiyonluğa adını yazdırdı.

Türkiye Efeler Ligi normal sezonunu 3.sırada tamamlayan Ziraatbank, yarı final karşılaşmalarında Fenerbahçe’yi, finalde ise Halkbank’ı yenip Türkiye Erkekler Voleybol Şampiyonu olarak ülkemizi bir kez daha Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde temsil etme hakkını elde etmiş oldu.

ŞAMPİYON ZİRAATBANKKART, MVP ARSLAN EKŞİ…

2021-2022 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Halkbank-Ziraat Bankkart karşılaşmasının ardından düzenlenen törende; final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü AXA Sigorta Orta Anadolu Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Martin Atanasov’a ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Ziraat Bankkart takımından Bedirhan Bülbül’e ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen Ziraat Bankkart takımından Wouter Ter Maat‘a ödülünü TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya takdim etti.

En iyi liberosu seçilen Halkbank takımından Volkan Döne‘ye ödülünü TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Paidar Demir Özel Ödülünü kazanan Halkbank takımından Efe Bayram’a ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Halkbank takımına madalyalarını; TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya ile TRT Spor Kanal Koordinatörü Hakan Altürk, ikincilik şiltini ise TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Ziraat Bankkart takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, şampiyonluk kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile AXA Sigorta Orta Anadolu Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

ŞAMPİYON ZİRAAT BANKKART

Axa Sigorta Efeler Ligi final serisi 3. Karşılaşmasında Ziraat Bankkart, Halkbank ile karşı karşıya geldi.
Başkent Voleybol Salonu’nda oynanan derbi mücadelesini Ziraat Bankkart 3-0 kazanarak seride durumu 3-0’a getirip 2021-2022 sezonunu şampiyon olarak tamamladı.

Ziraat Bankası Spor Kulübüne Şampiyonluk Kupasını Ziraat Bankası Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Çakar ve Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

HALKBANK: Selçuk Keskin, Graham Vigrass, Nicolas Bruno, Oğuzhan Karasu, Fernando Hernandez, Efe Bayram (Volkan Döne(L) Efe Bayram)

ZİRAAT BANKKART: Martin Atanasov, Wouter Ter Maat, Bedirhan Bülbül, Arslan Ekşi, Faik Samed Güneş, Oreol Camejo (Berkay Bayraktar(L) Halil İbrahim Yücel

SALON: Başkent Voleybol Salonu
SETLER: 23-25, 22-25, 19-25
SÜRE: 2 saat 11 dakika

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI