UA-173638735-1
MaratonTürk

Zehra Güneş 1 milyon takipçi kulübünün en yeni üyesi / Zehra Güneş newest member of 1 million follower club

Zehra Güneş Instagram’da 1 milyon takipçili kulübün en yeni üyesi.

Türk A Milli Takımı ve Vakıfbank Voleybol takımının orta saha oyuncusu sosyal medya platformunda dönüm noktasını kutluyor.

Türk Milli Takımının Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda çeyrek finale çıkmasına yardım eden Zehra Güneş, sosyal medya platformu Instagram’da bir milyondan fazla takipçisi olan seçkin bir voleybolcu grubuna katılarak önemli bir dönüm noktasını daha kutluyor.

https://www.instagram.com/zehragns18/

Toplam 29 blok ve maç başına ortalama 4.83 blok ile Olimpiyat Voleybol turnuvasının en çok blok yapan oyuncusu olan Zehra Güneş, milli takımın başarılı sonuçlar alması ve televizyon yayınlarının da katkısıyla 5 kıtadan takip edilmeye başlandı. Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından yayınlanan listeyi görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://en.volleyballworld.com/volleyball/competitions/olympics-2020/news/zehra-gunes-newest-member-of-1-million-follower-club-on-instagram

https://en.volleyballworld.com/volleyball/competitions/olympics-2020/statistics/women/best-blockers/

Zehra Güneş newest member of 1 million follower club on Instagram

Turkey and Vakifbank Istanbul middle blocker celebrates milestone on social media platform

After helping her national team Turkey to the quarterfinals of the Olympic Games Tokyo 2020, Zehra Güneş is celebrating another key milestones as she joins a select group of volleyball players with over one million followers on the social media platform Instagram.

https://www.instagram.com/zehragns18/

Gunes was the top blocker of the Olympic volleyball tournament with a total of 29 blocks and an average of 4.83 per match.

Please click FIVB’s link below to see the international list.

https://en.volleyballworld.com/volleyball/competitions/olympics-2020/news/zehra-gunes-newest-member-of-1-million-follower-club-on-instagram

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI