UA-173638735-1
MaratonTürk

Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunlarını Bekliyor / Yıldız Technical University Is Waiting For It’s Graduates

YTÜ Mezun Platformu

http://www.mezun.yildiz.edu.tr

http://www.yildiz.edu.tr/mansetler/176/YTÜ-Mezun-Platformu

Ulu çınarımız, Üniversitemizin 107. yaşında dünyanın her yerinde bulunan Yıldızlı mezunlarımızın, birbirlerine ulaşabileceği YTÜ Mezun Platformu’nun Tanıtımı 19 Kasım 2018 Pazartesi günü 107 Yıldızlı işadamımızın katılımı ile Yıldız Kampüsü’nde gerçekleştirildi. 

YTÜ’nün başarılarını ve stratejik hedeflerini paylaştığı sunumunda Rektörümüz Prof. Dr. Bahri ŞAHİN, geniş bir mezun ağına sahip olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin YTÜ Mezun Platformu ile yeni bir başlangıç yapacağını ifade etti.

Mezunlar ve İletişim Koordinatörü Prof. Dr. Özden AĞRA ve Makine Mühendisliği öğretim üyesi Doç. Dr. Alptekin ERGENÇ’in platform ile ilgili ayrıntılı sunumunun ardından, toplantıya katılan mezunların görüşleri dinlendi.

Mezunlar ile birlikte yenilen akşam yemeğinin ardından etkinlik programı sona erdi.

YTÜ Mezun Platformu aracılılığıyla; mezunlarımız Üniversitemiz etkinliklerine katılabilecek,  kariyer ilanları yayınlayabilecek, gruplar kurabilecek, kendini yetiştiren okuluna destek olabilecek, etkinlik ve duyuruları takip edebilecektir. Öğrencilerimiz ise eski mezunlarla tanışacak, onlardan mentor desteği alabilecek, iş olanaklarını değerlendirebilecek, Üniversitemizin köklü yapısını yaşayarak tanıyabilecektir.

https://yildizlimezunlar.org/home/index?ReturnUrl=%2fevent%2fdetails%3feventId%3d16&eventId=16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI