UA-173638735-1
MaratonTürk

“Yerine getirdiğiniz görev bizim açımızdan fevkalade memnuniyet verici”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş

İzmir’in Selçuk Pamucak Plajında yarın (23 Eylül 202) başlayacak U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası öncesi Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş görüşlerini MaratonTürk’le paylaştı.

“Sizin de yakından izlediğiniz gibi, İzmir’in Selçuk Pamucak sahil şeridinde bir dizi, peş peşe organizasyon gerçekleştiriyoruz. Kulüpler Türkiye şampiyonasıyla başladık, Veteranlar şampiyonasını gerçekleştirdik, arkasından da U18 Plaj Voleybolu Avrupa şampiyonasını gerçekleştirmiş olduk. Bu hafta içinde de U22 Avrupa plaj voleybolu organizasyonunu gerçekleştireceğiz. Sahil bu tür organizasyonlar için son derece müsait.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Selçuk Belediyesi, Selçuk Kaymakamlığı ve yerel yetkililer bu organizasyonun mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için çok yoğun çaba sarf ediyorlar. Bu anlamda da Voleybol Federasyonu olarak yerel yönetimlerle, idarelerle işbirliği içinde bulunup, bu salgın dönemine rağmen organizasyonu gerçekleştirdiğimiz için biz de ayrıca çok mutluyuz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-77.png

Görüldüğü gibi 35 ülkeden 61 takım katılıyor. Bu da uluslararası arenada Türkiye’ye olan güveni göstermesi bakımından çok önemli. Bu salgın koşullarında Avrupa’dan genç çocuklar buraya gelip, kardeşlik içinde bir turnuva gerçekleştirdiler. Maçların oyun kalitesinin fevkalade yüksek olduğunu da hep beraber gösterdiler.

U22’yi de aynı şekilde başarıyla tamamlayacağımıza inanıyorum. Medyanın da ilgisi çok yoğun ve sevindirici. MaratonTürk’ün yayınlarını görüyorum. Yurt dışına yaptığınız yayınları da görüyorum. Salgın koşullarında sporseverlere, plaj voleybolunu sevenlere internet ve medya dışında ulaşabilmemiz maalesef sınırlı. Sizlerin yerine getirdiğiniz bu görev bizim açımızdan fevkalade memnuniyet verici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI