UA-173638735-1
MaratonTürk

Yalova’da Kivi Koşusu yapıldı

Orhan Güner
Koşu Direktörü

9. Yalova Kivi Festivali kapsamında düzenlenen 3.Yalova Kivi 10k Koşusunu 23.10.2022 tarihinde Yalova ili Subaşı Beldesinde icra etmiş bulunuyoruz. 500’ün üzerinde katılımcı ile gerçekleşen etkinlikte harika kareler elde edildi. Ayrıca 100 çocuğumuzun katıldığı mini bir koşu da düzenledik. Toplam 40.000 TL ödülün dağıtıldığı bu koşuda Engelli koşucularımızı da göz ardı etmeyerek dereceye giren sporculara ödüllerinin yanı sıra tüm engelli sporcuların da yol yemek masraflarını karşıladık. Tüm katılımcıların dahil olduğu çekiliş ile 10 çiftimize Yalova Termal otellerinde 3 gün 2 gece tatil hediye ettik, 10 sporcuya da yine çekiliş ile Stanley’den termos hediye ettik. Bunun yanında festivalde elde edilen gelirin bir kısmını da ÇYDD’ne bağışlayarak ihtiyacı olan öğrencilere burs sağladık. 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

3 thoughts on “Yalova’da Kivi Koşusu yapıldı

  1. Yılın en güzel etkinliklerinden biri haline gelen kivi koşusu bizim için her sene üzerine koyarak daha da iyi bir şekle dönüştüğü için vazgeçilmezlerimiz arasına girdi. Düzenleyenlerin destek olanların ve bu koşuda görev alanların emeklerine sağlık. Kucak dolusu teşekkürler 🙏🙏🙏

  2. Harika bir yarış ve etkinlikti.
    Enerjisi yüksek güzel koşucuların katılıdığı , renkli görüntülere sahne olan yarışa gelecek sene de katılacağım.

    1. Her yıl çıtayı daha da yükselterek güzel şeyler yapmak gayreti içindeyiz. Katılımcılar bizim en büyük destekçimiz. Lütfen yorumlarınız ile gelişmemize katkıda bulununuz. Hep birlikte daha iyiyi🥝🥝

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI