UA-173638735-1
MaratonTürk

Voleybolda Dram: Novara’lı Julia dün akşamki Eczacıbaşı maçından sonra otelin penceresinden düşüp öldü ! / Drama in Volleyball: Julia of Novara fell from the hotel window and died after the Eczacıbaşı match last night!

Dün akşamki Eczacıbaşı maçında, Mine Toz tarafından çekilen Julia Ituma’nın en son fotoğrafı.
The latest photo of Julia Ituma taken by Mine Toz at the Eczacıbaşı match last night.

Voleybol dünyasında dram. 18 yaşındaki Julia Ituma ölü bulundu. Voleybolcu, Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında Eczacıbaşı ile İstanbul’da oynadıkları maç için takımı Igor Gorgonzola Novara ile birlikte bulunduğu otelin penceresinden düştü. Şu anda, gerçek durum henüz net değil.

Igor Novara için dram, Julia Ituma gece hayatını kaybetti. Dün akşam oynadığı Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçını Eczacıbaşı karşısında kaybeden takımın Piyemonteli 18 yaşındaki oyuncusu İstanbul’da kaldığı otel odasının penceresinden düştü. Ituma maçta iki sayı kaydetti.

Julia Ituma kimdi?
Julia Ituma, Club Italia’dan ayrıldıktan sonra Novara takımıyla ilk sezonundaydı ve İtalyan voleybolunun en ilginç adaylarından biriydi. Milano’da Nijeryalı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen, 192 cm boyunda, güçlü fiziğiyle geleceğin yıldızlarından biri olarak görülüyordu. Genç takımla Eyof ve 19 Yaş Altı Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nı kazandı. Acı ve taziyelerini ilk dile getirenler arasında, İtalya erkek milli takımının eski teknik direktörü Mauro Berruto da vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI