UA-173638735-1
MaratonTürk

Voleybolda derbiyi Fenerbahçe kazandı

DERBİYİ KAZANAN FENERBAHÇE…

Voleybol Sultanlar Ligi 6. haftasının derbi maçında Fenerbahçe Opet, Galatasaray’ı 3-0 yendi.

Birinci sette skor 11-11 eşitliğine kadar karşılıklı ataklarla sürdü. Fenerbahçe Fedorovtseva ile çok etkili servisler atarak rakibinin oyun kurmasına engel oldu. Aynı zamanda Fedorovtseva dörtten yaptığı sert ataklar ile sayı üretince seti Fenerbahçe 25-19 kazandı ve 1-0 öne geçti.

İkinci set de Fenerbahçe’nin sergilediği üstün oyun ile sürdü. Galatasaray Vasilantonaki’nin gayreti sonrası skoru 18-18’de  eşitlemesine rağmen, Fenerbahçe 5 sayılık seri ile öne  geçerek, Lazareva ile skoru belirledi. Fenerbahçe bu seti de 25-19 kazanarak maçta 2-0 öne geçti.

Üçüncü set dengeli bir şekilde başladı. Galatasaray İlkin ile dörtten, Fenerbahçe de Lazareva ile ikiden, Eda ile ortadan etkili ataklar ile sayı üretti. Maçta en skorer oyuncu olan Fedorovtseva son sayı ile oyuna noktayı koydu ve böylece seti Fenerbahçe 25-20 maçı da 3-0 kazandı.

Voleybol : Sultanlar Ligi

Galatasaray :  0  –  Fenerbahçe Opet :  3

Salon      : Burhan Felek Voleybol Salonu

Hakemler : Nurper Özbar, Aylin Turnaoğlu

Galatasaray  : Gamze Kılıç, İlkin Aydın, Popovic, Bell, Vasilantonaki, Ayçin Akyol (Gizem Güreşen, Sude Hacımustafaoğlu, Bihter Dumanoğlu, Fulden Ural, Karmen Aksoy)

Fenerbahçe Opet : Cristina, Aslı Kalaç, Lazareva, Fedorovtseva, Eda Dündar, Buse Ünal (Gizem Örge, Meliha Diken)

Setler   : 16-25,   19-25,    20-25

Süre     : 69 dakika (21, 25, 23)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI