UA-173638735-1
MaratonTürk

Voleybol Milli Takımlar gecesinde eski ve yeni sporcular

Soldan/L-R; Erdal Fındık (Voleybol İstanbul İl Temsilcisi), Semih Oktay (Voleybol Erkek Milli Takım Koordinatörü), Nedim Özbey (Voleybol Erkek Milli Takım Teknik Direktörü), Osman Atakan Tekin (Fenerbahçeli Eski Atlet, MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni)

Voleybol sevgisinin en yoğun hissedildiği Milli Takım sezonu başlıyor. 

Başarılar ve unutulmaz anlarla dolu tarihimize yeni güzel anlar eklemek için çıkılan bu yolculukta, sezonun ilk kıvılcımı Milli Takım Sezonuna Merhaba buluşması 28 Mayıs 2022 Cumartesi akşamı 18.00-20.00 saatleri arasında Hotel Les Ottomans / Kuruçeşme – İstanbul’da yapıldı. 

Geceye, A Milli Kadın ve Erkek Voleybol Takımı sporcularının yanı sıra Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve yönetim kurulu üyeleriyle, eski sporcular, davetliler ve basın mensupları katıldı.

Basın daveti alan MaratonTürk Spor Dergimiz adına, Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Atakan Tekin, Görsel Yönetmenlerimiz Atakan Divitlioğlu, Evren Kalınbacak ve İhsan Sercan Özkurnazlı geceye katılanlar arasındaydı.

Soldan/L-R; Semih Oktay ( Voleybol Erkek Milli Takım Koordinatörü, arka masada), Abdullah Paşaoğlu (Fenerbahçe Voleybol İdari Menajeri), Nedim Özbey (Voleybol Erkek Milli Takım Teknik Direktörü) , Bora Darek (Fenerbahçe Erkek Voleybol Menajeri) , Osman Atakan Tekin (Fenerbahçeli Eski Atlet, MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni)

MaratonTürk Görsel Yönetmenleri. Soldan; Evren Kalınbacak, Atakan Divitlioğlu, İhsan Sercan Özkurnazlı

TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi/Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, voleybol milli takımlar sezonu öncesi takımlara ve teknik ekibe başarı dileklerinde bulundu.

“Voleybol Milli takım takvimimizin hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Avrupa Altın Ligi’ne 3-0’lık galibiyetle başlayan Filenin Efeleri hepimizin yüzünü güldürdü. Anadolu’nun güzide şehirlerinden Elazığ’da oynanan maçta halkımızın desteği büyüktü. A Milli Erkek Voleybol Takımımızı salonda takip eden, yüreği bizimle atan herkese çok teşekkür ederiz. Millilerimiz 1 Haziran Çarşamba günü Avrupa Altın Ligi’ndeki ikinci maçında deplasmanda Portekiz ile karşılaşacak; ardından 5 Haziran’da Trabzon’da Portekiz maçının rövanşı için sahada olacak. Sevgili Trabzon halkını, Filenin Efeleri’ni desteklemeye tribünlere davet ediyoruz.

Kadın ve Erkek Voleybol Milli Takımı oyuncuları, Antrenör ve menajerler, Federasyon Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte.

Filenin Sultanları da maç biletlerinin aylar öncesinden tükendiği Milletler Ligi ile sezona merhaba diyecek. A Milli Kadın Voleybol Takımımız Milletler Ligi birinci etabında İtalya, Çin, Bulgaristan ve Belçika ile karşılaşacak. Ankara Spor Salonu’nda oynanacak turnuvada halkımızın yoğun ilgi ve desteğinin olacağını düşünüyoruz. 

Filenin Efeleri bu yıl Avrupa Altın Ligi, Challenger Kupası, Avrupa Şampiyonası Elemesi, İslami Dayanışma Oyunları, Akdeniz Oyunları, Dünya Şampiyonası, Filenin Sultanları ise Milletler Ligi, Akdeniz Oyunları, Dünya Şampiyonası ve İslami Dayanışma Oyunları organizasyonlarında mücadele edecek. Tüm takımlarımıza ve teknik ekiplerimize 2022 milli takım sezonunda başarılar diliyor, halkımızı sporcularımızı desteklemeye davet ediyorum.”

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI