UA-173638735-1
MaratonTürk

Vakıfbank Şampiyon

VakıfBank’ın şampiyonluğuyla tamamlanan 2020-2021 voleybol sezonu Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley’de madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Final karşılaşmasının en değerli oyuncusu (MVP) seçilen Zehra Güneş’e ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

AXA Sigorta Kupa Voley’i ikinci olarak tamamlayan Eczacıbaşı VitrA takımına ikincilik madalyalarını AXA Sigorta Pazarlama Direktörü Alper Tanyer, ikincilik şiltini ise AXA Hayat ve Emeklilik Başkanı Olgun Küntay takdim etti.

AXA Sigorta Kupa Voley’i şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına birincilik madalyalarını, AXA Sigorta İcra Kurulu Üyesi Onur Kaçkar ve AXA Sigorta Pazarlama Müdürü Özge Altıntaş, kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Ceo’su Yavuz Ölken takdim etti.

Vakıfbank Şampiyon

2020-2021 Voleybol Sezonu Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley final karşılaşmasında bugün Eczacıbaşı VitrA’yı 25-18, 25-19, 25-22 set sonuçlarıyla 3-0 mağlup eden VakıfBank şampiyon oldu.

Kupayı 7’nci kez müzesine götüren VakıfBank’ta En Değerli Oyuncu (MVP), Zehra Güneş seçildi.

VAKIFBANK-ECZACIBAŞI VİTRA: 3-0
SALON: TVF Burhan Felek Vestel
HAKEMLER: Nurper Özbar, Recep Karakoç
VAKIFBANK: Ognjenovic, Meliha, Zehra, Haak, Bartsch-Hackley, Kübra, Ayça (L), (Cansu, Gözde, Gabi)
ECZACIBAŞI VİTRA: Ogbogu, Boskovic, Hande, Beyza, Elif, Thompson, Simge (L), (Fatma, Saliha, Mirkovic, Yasemin)
SETLER: 25-18, 25-19, 25-22
SÜRE: 80 dakika (24′ 26′ 30′)

Bu sonuçla VakıfBank ülkemizi 2021-2022 sezonunda CEV Kupası’nda temsil etmeye hak kazandı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI