UA-173638735-1
MaratonTürk

UEFA Ukrayna’daki Rus işgalini şiddetle kınıyor / UEFA strongly condemns the Russian invasion in Ukraine

UEFA, uluslararası toplumun Avrupa’da gelişen güvenlik durumuna ilişkin önemli endişesini paylaşıyor ve Ukrayna’da devam eden Rus askeri işgalini şiddetle kınıyor.

Avrupa futbolunun yönetim organı olarak UEFA, Olimpik Antlaşma ruhuna uygun olarak, barış ve insan haklarına saygı gibi ortak Avrupa değerlerine göre futbolu geliştirmek ve tanıtmak için yorulmadan çalışmaktadır. Ukrayna’daki futbol camiasıyla dayanışmamızda kararlıyız ve Ukrayna halkına elimizi uzatmaya hazırız.

Bu durumla son derece ciddi ve acil bir şekilde ilgileniyoruz. Kararlar UEFA İcra Komitesi tarafından alınacak ve yarın açıklanacaktır.

UEFA shares the international community’s significant concern for the security situation developing in Europe and strongly condemns the ongoing Russian military invasion in Ukraine.

As the governing body of European football, UEFA is working tirelessly to develop and promote football according to common European values such as peace and respect for human rights, in the spirit of the Olympic Charter. We remain resolute in our solidarity with the football community in Ukraine and stand ready to extend our hand to the Ukrainian people.

We are dealing with this situation with the utmost seriousness and urgency. Decisions will be taken by the UEFA Executive Committee and announced tomorrow.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI