MaratonTürk

Tuzla Bahar Koşusu 24 Mart’ta / Tuzla Spring Run

Tuzla Bahar Koşusu 24 Mart 2019 Pazar günü yapılıyor.

Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Tuzla Bahar Koşusu 24 Mart 2019 Pazar günü Tuzla sahil yolunda 10 km ve 3 km mesafelerinde yapılacak.2. Tuzla Bahar Koşusu Sonuçları için aşağıdaki linke tıklayınız.

Click link below for results

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQEKHdZPsVUwQKgoA7532wZIZAPMULYH0amwBI_k3vxhlo0FQC3niI0_ibcrJph3QR4vAndZptaX7ja/pubhtml#For information >> MaratonTurk@hotmail.com

2nd Tuzla Spring Run, organized by Tuzla Municipality, will be held at Tuzla coastline in 10 km and 3 km on Sunday, 24 March 2019.

7 thoughts on “Tuzla Bahar Koşusu 24 Mart’ta / Tuzla Spring Run

 1. Göğüs numarası Ve çip için illa maratona katılcak kişi mi gelip almalı? (Örn; Rıza Özdemir kayıtlı ama bir arkadaşı çip ve göğüs numarası almaya gelecek)

  1. Sayın Özdemir,

   Konuyla ilgili olarak Tuzla Belediyesi’nden Fahrettin Bey ile görüşmenizi öneriyoruz. Telefon numarasını e-posta adresinize gönderdik.

 2. 10 km Tuzla Bahar Koşusu için kaydımı yaptım. Kredi kartı ile ödeme yapmak için Kayıt sorgulama ve ödeme kısmına bastığımda ”kaydınız bulunamamıştır.” İbaresi yazılıdır. Halbuki kayıt listesine bakdığımda ise adıma üç tane kayıt bulunmaktadır. Kayıt ve Kredi Kartı ile ödeme yapma konusunda yardımcı olmanızı rica ederim.

  1. Sayın Gezer,
   Konuyu Tuzla Belediyesi Bahar Koşusu organizasyon komitesine bildirdik. Lütfen size e-posta ile göderdiğimiz telefon numarasını arayıp kendileriyle görüşmenizi rica ediyoruz.

   MaratonTürk, http://www.MaratonTürk.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir