UA-173638735-1
MaratonTürk

Türk Telekom Prime Boostcamp başladı

Türk Telekom Prime’ın sponsoru olduğu Boostcamp başladı

Marmaris’te 5 gün boyunca sürecek yol bisikleti kampı BoostCamp, Türk Telekom Prime sponsorluğunda 24 Mart 2021 Çarşamba günü başladı.

Türk Telekom’un spora ve sporcuya verdiği destek devam ediyor. Türk Telekom Prime sponsorluğundaki Boostcamp yol bisikleti kampı 28 Mart Pazar gününe kadar Marmaris’te devam edecek. 100 lisanslı çeşitli yaş grubundan sporcunun katıldığı yol bisikleti kampında, Marmaris Belediyesi tarafından belirlenen 9 farklı rotada bisiklet antrenmanları yapılacak. 

Bisiklet rehberleri eşliğinde gruplar halinde gerçekleşecek sürüşler, araçlar eşliğinde yapılacak. Sporcular, sürüş dönüşü kendilerini bekleyen dinlenme alanında birçok farklı cihaz ve ekipman ile bir sonraki güne hazırlanacaklar. Bisikletçiler, gün boyu süren atölye çalışmalarına katılabilecek, koşu, açık denizde yüzme veya yoga gibi aktiviteler ile güne devam edecekler. Türk Telekom Prime sponsorluğunda 5 gün sürecek etkinlikte, otelde kurulan fuar alanında bisiklet sektörünün markaları bisikletçiler ile bir araya gelme fırsatı elde edecekler.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI