UA-173638735-1
MaratonTürk

Türk Spor Ajansı, dergimizi okuyucularına tanıttı / Turkish Sports Agency introduced our magazine to its readers

1982 yılında A. Erdoğan ARIPINAR tarafından kurulan ve halen İstanbul Cağaloğlu’nda, Ankara Caddesi No:11/208 adresinde yayın hayatını sürdüren, İmtiyaz Sahibinin H.AYTEN, Genel Yayın Yönetmeninin A. Erdoğan ARIPINAR, Yayın Danışmanının Remzi YILMAZ ve İçerik Editörünün A. Berkay YILMAZ olduğu Türk Spor Ajansı, Int’l Marathon Expo dergimizin 8. etabı olan Mayıs 2023 sayısını okuyucularına fotoğraflı olarak aşağıdaki gibi tanıttı.

İSTANBUL (TSA)-2000 yılında yayın hayatına başlayan ve 23 yıldır kesintisiz yayın yapan Türkiye’nin ilk Atletizm-Maraton sitesi MaratonTürk’ün “Uluslararası Maraton Fuarı’nın (Int’l Marathon Expo)” 8. Etabı yayınlandı: www.maratonturk.com/expo8

Farklı bir formatta hazırlanan dijital dergi Türkiye’nin yanı sıra 5 kıtadan da takip edilmekte.
MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni Elk.Müh. Osman Atakan Tekin, MaratonTürk hakkında şu bilgileri verdi: “Tüm sporların temel ögesi olan koşunun küresel platformu niteliğindeki fuarımız, Koşucular, Maraton Organizatörleri, Sportif Markalar, PR Şirketleri, Enerji İçecekleri gibi geniş bir ağın dikkatini çekmekte ve E-posta, WhatsApp, Facebook, Instagram gibi dijital iletişim araçlarıyla 5 kıtada ulaştığımız 10.000 civarında okuyucumuz bulunmaktadır. Bu vesileyle, gösterdikleri ilgi için Türkiye’deki ve 5 kıtadaki okuyucularımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.”

Haberin orijinali için aşağıdaki linke tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI