UA-173638735-1
MaratonTürk

Sultanlar Çin’e Gidiyor

2-4 Ağustos tarihlerinde Çin’in Ningbo kentinde düzenlenecek 2020 Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri’nde mücadele edecek olan A Milli Kadın Takımımız, Medya Günü’nde basın mensupları ile bir araya geldi.

Basının yoğun bir ilgi gösterdiği medya gününe Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu da katıldı.

TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda düzenlenen etkinliğin ilk bölümünde toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından devam eden medya gününün ikinci bölümünde ise; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti ve A Milli Kadın Voleybol Takımımızın oyuncuları basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İstanbul’daki hazırlıklarını tamamlayan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, medya günü etkinliğinin ardından olimpiyat elemeleri müsabakalarını oynamak üzere Çin’e hareket edecek.

Ragıp Tekin ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ

MaratonTürk Dergisi Editörü Ragıp Tekin’in Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile yaptığı söyleşi Eylül’de MaratonTürk Dergisi’nde. (Derginin demosunu görmek için aşağıdaki linke tıklayınız)

http://www.maratonturk.com/magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI