UA-173638735-1
MaratonTürk

“Sportif organizasyonlarla Selçuk’u dünyaya tanıtacağız” / “We will introduce Selçuk to the world with sportive organizations”

Soldan; İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge,
MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin
ve Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci

İzmir’in Selçuk ilçesi Pamucak plajında devam etmekte olan U18 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası’nı izleyen Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin ile yaptığı görüşmede, sportif organizasyonlarla Selçuk’u dünyaya tanıtacaklarını söyledi.

“Selçuk çok geniş tarihi geçmişi bulunan bir ilçemiz. Efes gibi, Artemis gibi, Meryemana gibi dünyaca ünlü mekanlara sahibiz. Ayrıca 6 km uzunluğunda bir sahile (Efes Plajı) sahibiz. Bu sahilde Avrupa çapında yapılan CEV Plaj Voleybolu Şampiyonası organizasyonu çok büyük bir önem arz etmektedir. Kaymakamlık olarak bu tür organizasyonları destekliyor ve daha farklı uluslararası organizasyonları da Selçuk’ta düzenlemek hedeflerimiz var. Ülke tanıtımı için özellikle sportif organizasyonlar çok önemli bir yere sahiptir..”

“We will introduce Selçuk to the world with sportive organizations”

Selçuk District Governor Ekrem İnci, who watched the U18 Beach Volleyball European Championship ongoing on Pamucak Beach in Selçuk district of İzmir, said in a meeting with MaratonTürk Editor-in-Chief Osman Atakan Tekin that they will introduce Selçuk to the world with sportive organizations.”Selçuk is a county with a very extensive historical background. It is world famous like Ephesus, like Artemis, like Virgin Mary …”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI