UA-173638735-1
MaratonTürk

Spor Smart 2 kanalı 1 yaşında . . .

SPOR SMART 2 KANALI 1 YAŞINDA

Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart’ın Spor Kanallarının en genç üyesi Spor Smart 2 kanalı 1. yaşını kutluyor.

LaLiga başta olmak üzere, Almanya Kupası, İspanya Basketbol Ligi Liga Endesa, Asya Şampiyonlar Ligi, AFC Cup, 2022 Dünya Kupası Elemeleri, WTA Tenis Şampiyonları gibi önemli organizasyonları izleyicilerle buluşturan D-Smart 82. Kanal (Spor Smart 2) kuruluşunun 1. yılını kutluyor. 25 Ocak 2021’de D-Smart’ın artan spor içeriklerini izleyicilerle buluşturmak için kurulan kanalda Süper Lig ve Avrupa Liglerinin konuşulduğu özel programlar da yer alıyor. Canlı maç sonuçlarının ve maç haberlerinin sürekli ekranda olduğu ve maç istatistiklerini tek şeritte sunan livescore uygulamasıyla da beğeni toplayan Spor Smart 2, 2022 yılında yeni sürprizlerle spor severlere hizmet etmeye devam edecek.

OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sports), ModdaTurkey (Fashion), Voyage (Travel), InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking this link > http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI