UA-173638735-1
MaratonTürk

Radisson Blu Mount Erciyes Kayak Merkezi açılışına katıldık

Osman Atakan Tekin

OAT Medya olarak çeşitli PR şirketlerinden her gün haber, reklam, tanıtım, davet içerikli çok miktarda mesaj alıyoruz. Bunlardan uygun olanları değerlendiriyor ve dergilerimizde yayınlıyoruz.

Her günkü gibi, 10 Aralık’ta da gelen mesajları incelerken Fikirevim Ajansı Medya İlişkileri Yöneticisi Yusuf Amanvermez imzalı ‘Radisson Blu Mount Erciyes Kayak Merkezi’nin açılışında siz değerli basın mensubunu da aramızda görmekten mutluluk duyarız.’ mesajı ilgimizi çekti.”

Atakan Divitlioğlu

OAT Medya Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı ve Görsel Yönetmeni Atakan Divitlioğlu‘nun çektiği fotoğraflarla desteklenen yazının devamı Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin‘in kaleminden MaratonTürk, ModdaTurkey, Voyage ve InnGastrolia dergilerinin Ocak 2022 sayılarında yayınlanacak.

OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat), InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sports), ModdaTurkey (Fashion), Voyage (Travel), InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking this link > http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI