UA-173638735-1
MaratonTürk

Olimpiyat Beşincisi Filenin Sultanları Medya ile buluştu

Sırbistan, Hırvatistan, Bulgaristan ve Romanya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Kadın Voleybol Takımımız, medya gününde basın mensupları ile bir araya geldi.

Olimpiyat Beşincisi Filenin Sultanları, Avrupa Voleybol Şampiyonası öncesinde basın mensupları ile bir araya geldi. Bugün (13 Ağustos 2021 Cuma) , saat 11.30’da, Üsküdar TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve teknik ekibinin katılımıyla Medya buluşması gerçekleşti. MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin ve Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Atakan Divitlioğlu‘nun da katıldığı Medya buluşmasında, oyuncularla bire bir röportaj yapıldı ve soru-cevap şeklinde görüşler alındı.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen etkinliğin ilk bölümünde TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Baş Antrenörü Giovanni Guidetti ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ile oyuncular, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Basının yoğun bir ilgi gösterdiği medya gününe Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu da katıldı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Meryem Boz ile yardımcı antrenörlerden Alper Hamurcu izinli olduğu için medya gününde yer almadı.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 16 Ağustos Pazartesi günü CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası grup karşılaşmalarını oynamak üzere Romanya’ya hareket edecek.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI