UA-173638735-1
MaratonTürk

MaratonTürk ile Tayland Photak Maratonu arasında çok özel sözleşme imzalandı / A very special contract was signed between MaratonTürk and Thailand Photak Marathon

24 Aralık 2023 Pazar günü Tayland’ın kuzeyinde Nong Khai bölgesindeki Pho Tak ilçesinde yapılacak Uluslararası PHOTAK Maratonu (Boston Maratonu’na katılım imkanı sağlıyor) ile MaratonTürk arasında çok özel bir sözleşme imzalandı.

Uluslararası PHOTAK Maratonu Yarış Direktörü Bayan Kongkaew Wanthana ile OAT Medya-MaratonTürk Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin tarafından imzalanan sözleşmeye göre MaratonTürk üzerinden kayıt yaptıracak olan katılımcılara şu imkanlar sunulacak.

1) Ücretsiz kayıt.
2) PhoTak bölgesinde 2 gece ücretsiz konaklama.
3) Ücretsiz yarış sonrası akşam yemeği.

Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. >> maratonturk2@gmail.com ve maratonturk@yahoo.com

A very special contract was signed between MaratonTürk and the International PHOTAK Marathon (Provides the opportunity to participate in the Boston Marathon), which will be held in Pho Tak district in the Nong Khai region of northern Thailand on Sunday, December 24, 2023.

According to the contract signed by Ms. Kongkaew Wanthana, International PHOTAK Marathon Race Director, and Osman Atakan Tekin, Editor-in-Chief of OAT Medya-MaratonTürk, the following opportunities will be offered to the participants who will register through MaratonTürk.

1)  Free entry.

2)  2 nights free accommodation at PhoTak district.

3)  Free post race dinner.

Please contact for details. >> maratonturk2@gmail.com and maratonturk@yahoo.com

One thought on “MaratonTürk ile Tayland Photak Maratonu arasında çok özel sözleşme imzalandı / A very special contract was signed between MaratonTürk and Thailand Photak Marathon

  1. Merhaba,Tayland da yapılacak maraton için imzalanan sözleşme için tebrik ediyorum Bu maratona katılmak istiyorum konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.
    Mustafa Necip Dündar 905322847382

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI