UA-173638735-1
MaratonTürk

Maraton Fuarı uluslararası tanıtım fırsatı sunuyor / Marathon Expo offers an international promotion opportunity

MaratonTürk (www.maratonturk.com) Genel Yayın Yönetmeni ve AIMS (Dünya Maraton Birliği) Türkiye Temsilcisi, Osman Atakan Tekin tarafından yönetilen International Marathon Expo (Uluslararası Maraton Fuarı) 5 kıtadan maratonların yer aldığı Uluslararası bir maraton platformu olup, dünya çapında bir buluşma merkezidir.

5 kıtadan takip edilen ve büyük ilgi gören Uluslararası Maraton Fuarı’nın 2. Etabı Kasım ayında geliyor. Daha geniş kitlelere ulaşacak olan Kasım sayısında, markanızı dünyaya tanıtmak için bu Fuarda yerinizi ayırtmanız önerilmektedir. İletişim için >> maratonturk@hotmail.com
Eğer Ekim Fuarımızı henüz gezmedinizse, lütfen bu linke tıklayınız >> www.maratonturk.com/expo1

The 2nd Stage of the International Marathon Expo, which is followed from 5 continents and attracts great attention, is coming in November. In the November issue, which will reach a wider audience, we recommend you to book your place in this Expo to introduce your brand to the world. Contact >> maratonturk@hotmail.com
If you haven’t visited our October Expo yet, please click this link >> www.maratonturk.com/expo1

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI