UA-173638735-1
MaratonTürk

Malatya Galip Demirel Orta Okulu Spor Kulübü Çeyrek Finalde…Ragıp Tekin

Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Lig 16.Grup lideri Malatya Galip Demirel Orta Okulu Spor Kulübü Voleybol Takımı son 1 maçı kalmasına rağmen Grup Liderliğini ve Çeyrek Finali garantiledi.

MALATYA’NIN  SULTANLARI 17 DE 17 YAPTI.
Mavi-beyazlı Malatya ekibi oynadığı 17 maçın tamamını kazanıp, namağlup olarak 50 puanla Grup liderliğini sürdürüyor.

GALİP DEMİREL O.O:  3 – MUŞ YURDUM SPOR:  0

Malatya Merkez Spor Salonu’nda bugün oynanan maçta Galip Demirel Orta Okulu Spor Kulübü kızları grup şampiyonu olmak için, sergiledikleri çok üstün bir oyun sonunda 2. sıradaki Muş Yurdum Spor voleybol takımını 25-19, 25-14 ve 25-15’lik setler ile 3-0 yendi. Malatya temsilcisi, gruptaki son maçını 12 Şubat 2023 tarihinde Malatya Merkez Spor Salonu’nda Mardin Gençlik Spor ile oynayacak.

Lig’de 18. maçını da kazanıp namağlup Grup Şampiyonu olmak isteyen Malatya’nın genç Sultanları Mehmet Şekeryapan (Şeker Hoca) ile çalışmalarına ara vermeden, iddialı bir şekilde devam ediyorlar.

Baş Antrenör Mehmet Şekeryapan kazandıkları Muş Yurdum Spor maçı sonrası yaptığı açıklamada: “Amacımız Niğde’de oynanacak Çeyrek Final karşılaşmaları sonunda A Grubu lideri olarak Malatya’yı en iyi şekilde temsil etmektir. Galip Demirel Spor Kulübünü 1.Lige çıkarmak için tüm enerjimizi harcayacağız” dedi.

Mehmet Şekeryapan (Şeker Hoca) ve talebeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI