UA-173638735-1
MaratonTürk

Kadıköy Belediyesi 10 km Koşusu / Kadiköy Municipality 10 km Run

“Hayata Dönüyoruz” sloganıyla 12-13 Haziran 2021 tarihlerinde Caddebostan sahilinde gerçekleşecek olan ”Kadıköy Belediyesi Amazfit Cadde 10k Koşusu ve Spor Festivali”ne kayıtlar başladı. Birbirinden renkli spor etkinliklerine ev sahipliği yapacak spor festivalinin ikinci gününde gerçekleşecek Amazfit Cadde 10k Koşusuna katılmak için www.cadde10k.com adresinden kayıt olabilirsiniz.

Kadıköy’de “Hayata Dönüyoruz” 

12- 13 Haziran 2021 tarihlerinde “Hayata Dönüyoruz” sloganı ile Caddebostan sahilde düzenlenecek  ”Kadıköy Belediyesi Amazfit Cadde 10k Koşusu ve Spor Festivali”nde birbirinden farklı spor dalları ve etkinlikler yer alacak. Kadıköy Belediyesi’nin desteği ile gerçekleşecek festivalin en önemli etkinliklerinden biri “Amazfit Cadde 10k Koşusu” olacak. Yaklaşık 5 bin kişinin katılması beklenen, 10 kilometre uzunluğundaki yarış Caddebostan sahil yolu, Çetin Emeç Bulvarı’nda başlayarak Bağdat Caddesi’nde devam edecek. Çipli takip sisteminin kullanılacağı yarış güzergâhı araç trafiğine kapalı olacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI