UA-173638735-1
MaratonTürk

İstanbul’da Jogging ve Çevre Gezisi Turları / Jogging & Sightseeing Tours in Istanbul

Değerli Dostlar,

Türkiye’nin atletizmde ilk internet uygulayıcısı MaratonTürk olarak İstanbul’da Avrupa ve Asya kıtaları arasında “Jogging ve Çevre Gezisi Turları” düzenleyip, tüm katılımcılarımıza hem spor yapma imkanı sunuyor ve hem de İstanbul’un değişik tarihi bölgelerini gezdirip, tanıtıyoruz.

Türkiye’nin ilk yarı maratonu olan “Mavi Haliç Yarı Maratonu 1986” kurucu direktörü, Dünya Maraton Birliği (AIMS) Türkiye Temsilcisi, eski atlet ve turizm rehberi, Elk.Müh. Osman Atakan Tekin yönetiminde Türkiye’de öncüyüz ve bizden başka böyle bir organizasyon yapan yok.

Dünyaca da tanınıyoruz. 2010-2019 yılları arasında 18 ülkeden 131 kişi bizimle birlikte hem jogging yaptılar ve hem de İstanbul’u gezip, gördüler.

Organizasyonumuz kişilere olduğu kadar şirketlere de açıktır.

2011 yılında İsveç’in dünyaca ünlü H&M firmasının 25 ülke temsilcisi şirket toplantısı için geldikleri İstanbul’da Avrasya Jogging Turumuza katılıp, madalya ve sertifika aldılar.

Sizler için de, spor yaptırmanın yanı sıra İstanbul’un değişik bölgelerini tanıtma amaçlı, böyle bir organizasyon düzenlemeyi ve katılımcılarımıza madalya ve sertifikalarını takdim etmeyi arzu ederiz.

“Dear Friends, 
We as MaratonTürk, are organizing Walk-Jog & Sightseeing Tours between Europe and Asia (EurAsia) in Istanbul. (This is not a marathon training tour). There is no such an organization in Türkiye. We are the pioneer. Take your running shoes and join our tours. “

Fotoğraflı geniş bilgi için Web sitemiz / Our website for detailed information      

http://www.MaratonTurk.com/Eurasia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI