UA-173638735-1
MaratonTürk

Halkbank voleybola hazır / Halkbank is ready for volleyball

HALKBANK  VOLEYBOLA  HAZIR…

2019-2020 Sezonu Efeler Ligi ve CEV Şampiyonlar Ligi’ne katılacak olan  Halkbank Spor Kulübü Erkek Voleybol Takımı yeniden yapılanmasını tamamladı.

YÖNETİM KURULU

Halkbank Genel Müdürü ve Spor Kulübü Başkanı Osman Arslan

Halkbank Genel Müdürü ve Spor Kulübü Başkanı Osman Arslan başkanlığındaki Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Ergin Kaya (Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı), Yusuf Duran Ocak, İlhan Bölükbaş, Hüseyin Zeybek, Mustafa Hayta’dan oluşuyor.

İDARİ KADRO

Kulüp Müdürü Ali Şenocak, ayrıca spor kulübünün Menajeri olarak da görevlendirildi. Basın sorumlusu Hasan Kulaç ise başarılı çalışmalarına  devam edecek.

TEKNİK KADRO

Halkbank Erkek Voleybol takımının başına, Teknik Sorumlu ve Teknik Direktör olarak Taner Atik geldi. Yardımcı antrenörler: Antrenör, Alfredo Martılotti (İtalya), Antrenör, Burak Emre Dirier
İstatistik Antrenörü: Ali Rıza Metin
Alan Antrenörü ise, Alper Burak oldu. 1. Kondisyoner; Mahir Emre Can, 2.Kondisyoner: Eren Can Kütük

SAĞLIK

Takım Doktoru :  Dr.Mesut Çelebi, Fizyoterapist; Baran Akay , Takım Masörü olarak da Eren Toker görevlendirildi.

YENİLENEN KADRO

Halkbank Spor Kulübü 2019-2020 sezonu Efeler Ligi kadrosuna, yabancı uyruklu sporculardan; pasör Georgi Seganov (Bulgaristan), smaçör Dimitri Bahov (Bulgar asıllı Makedon) ile sözleşme yapıldı. Türk sporculardan; Metin Toy,  Volkan Döne, Gökhan Gökgöz transfer edildi. Takım kadrosunda bulunan Samet Güneş, Hakkı Çapkınoğlu, Hasan Yeşilbudak, Efe Bayram, Abdullah Çam, Furkan Aydın, Rıfat Kantarcıoğlu, Berkin Üstündağ,  Rıza Akgün ve M.Selçuk Uyar ile yola devam edilecek.

Bu arada; Halkbank Spor Kulübü’nün önem verdiği ve alt yapıdan yetiştirdiği gençlerin de A Takımı  kadrosunda yer  almaları üstün bir çabanın sonucu olarak görülmektedir. Halkbank Spor Kulübü sporcu yetiştirme politikasının  doğru bir yolda olduğu da bu gençlerin  performansı  ile gün yüzüne çıkmaktadır. Halkbank Spor Kulübü Voleybol Takımı’nın  bu sezondaki başlıca amacı,  Türkiye’de, Efeler Ligi, Spor Toto Şampiyonlar Kupası, Kupa Voley, Avrupa’da ise Şampiyonlar Ligi maçlarında eski başarıları yakalayıp, tekrarlamak ve böylece  şampiyonluklara ulaşmak olacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI