UA-173638735-1
MaratonTürk

Golf Challenge 2021

GOLF CHALLENGE 2021

10-11-12 HAZİRAN’DA İSTANBUL KEMER COUNTRY CLUB’DA!

Bu yıl ikincisi düzenlenen Golf Challenge, 10-11-12 Haziran’da Şahin Sucukları’nın ev sahipliğinde İstanbul Kemer Country Club’ da gerçekleşiyor.

İstanbul Kemer Country Club’ da üç gün sürecek olan turnuvaya, Covid-19 kısıtlamalarına uygun olarak cemiyet ve iş dünyasının önemli isimleri katılım gösterecek. Gün boyunca birbirleri ile yarışacak golf tutkunları arasında; İş insanı Yıldırım Demirören, Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, FLO Ayakkabıcılık Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Ziylan/Mehmet Ziylan, Öztürkler Holding ve Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Şahin Sucukları Yönetim Kurulu Başkanı Salih Fazlıoğlu ve eşi Saniye Fazlıoğlu gibi isimler olacak.

12 Haziran Cumartesi günü ödül töreni ile son bulacak Golf Challenge 2021’de dereceye girecek olan isimlere kupaları Yıldırım Demirören ve Salih Fazlıoğlu tarafından takdim edilecek.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI