UA-173638735-1
MaratonTürk

Giovanni Guidetti ile yollar ayrılıyor !..

İtalyan Volley News’te yayınlanan habere göre Türkiye Voleybol Federasyonu, kadın milli takım teknik direktörü Giovanni Guidetti ile yolları ayırıyor !..

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak önümüzdeki birkaç saat içinde gelebilir: Türkiye Federasyonu, kadın milli takım teknik direktörü Giovanni Guidetti ile Paris 2024 Olimpiyatları’ndan sonra sona erecek olan sözleşmesini erken feshetme kararı almış görünüyor. Başkan Mehmet Akif Üstündağ teknik direktörü en şiddetli suçlamalara karşı savunmuş olsa da, iki taraf arasındaki anlaşmazlıklar Dünya Şampiyonası’ndaki hayal kırıklığı yaratan sonucun ardından çoktan başlamıştı.

Eğer doğrulanırsa, Guidetti ile Türkiye arasındaki boşanma, bir halef “avına” başlamanın yanı sıra, uluslararası bir depreme yol açabilir:

İtalyan milli takımının başındaki Davide Mazzanti’nin nihai olarak değiştirilmesi için Modenese teknik direktörünün ilk tercih olacağı bir sır değil. Bununla birlikte, Guidetti’nin VakıfBank koçu olarak oynadığı rol göz önüne alındığında, bu hipotez Fipav’ı önemsiz olmayan ikili rol sorunuyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Bu arada, Paola Egonu da Vakıfbank’ta oynuyor…

Haberin İtalyanca orijinali için aşağıdaki fotoğrafa tıklayınız.

NOT: Bugün yayınladığımız bu haber sonrasında saat 17.36’da Türkiye Voleybol Federasyonu da aşağıdaki duyuruyu yapmıştır.

Click photo below for the original news in Italian.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI