UA-173638735-1
MaratonTürk

Gelibolu Yarı Maratonu ertelendi / Gallipoli Half Marathon postponed

30 Ocak 2022 Pazar günü yapılması planlanan Gelibolu Yarı Maratonu ileri bir tarihe ertelendi.

The Gallipoli Half Marathon, which was planned to be held on Sunday, January 30, 2022, has been postponed to a later date.

İtalya-Lecce’deki Gelibolu Atletizm Kulübü Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada Korona Virüsü salgınının yeniden canlandığı bu dönemde, ne kadar önemli olsa da koşu faaliyetinin ertelenmesinin mantıklı olduğu bildirildi.

In the statement made by the Board of Directors of the Gallipoli Athletics Club in Lecce, Italy, it was reported that in this period when the Corona Virus epidemic was revived, it was logical to postpone the running activity, no matter how important.

Gelibolu Atletizm Kulübü Başkanı Claudio Polo‘nun açıklaması şöyle. “Organizasyonu ertelemeye karar vermek için son güne kadar tereddüt ettik. Çok üzgünüz. Biraz da biz organizatörleri ve böyle dört aylık sıkı çalışma sonucu ortaya çıkan bu etkinliğin ardındaki her şeyi düşünün. İçinde bulunduğumuz anın kritikliğinin ve bundan doğacak tüm sorumlulukların farkında olmak gerekir.”

The statement of Claudio Polo, President of Gallipoli Athletics Club, is as follows. “We hesitated until the last day to decide to postpone the event. We are very sorry. Think a little about us the organizers and everything behind this event that came about as a result of four months of hard work. It is necessary to be aware of the criticality of the moment we are in and all the responsibilities that come from it.”

www.atleticagallipoli.com/edizione-2022

OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sports), ModdaTurkey (Fashion), Voyage (Travel), InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking this link > http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI