UA-173638735-1
MaratonTürk

Geçmiş olsun Nagihan . . .

Fenerbahçe’nin ve Türk kadın milli atletizm takımının başarılı 400m Engelli atletlerinden Nagihan Karadere’nin TV programında yaptığı bir açıklamadan sağlık sorunu olduğunu öğrendik.

MaratonTürk olarak, değerli atletimiz, sevgili Nagihan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlık sorunlarından kurtulmasını diliyoruz.

TEDAVİM GÜZEL İLERLİYOR

Kanser olduğunu daha önce açıklayan Nagihan Karadere “Şu an tedavim güzel ilerliyor. Bir sıkıntım yok. Daha iyi olacağım. Şu an tek odağım ailem ve işlerim.“

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan İz Bırakanlar programında sunucu Gülşah Çınar’ın “Hayatınıza İz Bırakan nedir” sorusuna büyük vefayla cevap verdi ‘’Acun bey ve survivor diyorum.“ 

Olcay Kutluca’nın sorduğu “Bir tepkiniz de oldu yarışma sonrasında doğru mu ?“ sorusuna, Karadere “Hak yiyemem.. Şu an bir dünya ailem var. Dünyanın her yerinde. Bunu da Acun Bey ve survivor sayesinde elde ettim. Olayın sıcağı ile tepki gösterdim, ama Acun beyi çok seviyorum. Kesinlikle bu tepki kendisine değildi” dedi.

Gülşah Çınar sunuculuğunda Olcay Kutluca moderatörlüğünde canlı yayınlanan İz Bırakanlar programına Nagihan Karadere de hoşgörü ve vefasıyla iz bıraktı:

“Sağlık sorunlarım yarışmadan sonra çok çok fazlalaştı. Orada aç susuz aylarca sonucun böyle olacağını, sağlık sorunlarıyla beraber böyle bir sorun yaşayacağımı bilemediğim için birazcık sitemvari olaylarım oldu tabii ki.

Ama biz Acun beyle görüşüyoruz , konuşuyoruz aramızdaki hiçbir sıkıntı sorun yok.
Her zaman o benim patronum. Her zaman ekmeğini yemişim. Her zaman yollarımız kesişebilir. O an üzüntüyle bunları söyleyebiliyorsun ama sonrasında ben her zaman şunları söylüyorum ahde vefa benim için olmazsa olmazdır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI