UA-173638735-1
MaratonTürk

Filenin Sultanlarının Smaçı . . .

Türkiye – Belçika maçı.

SULTANLARIN  SMAÇI… 

MİLLETLER LİGİ MAÇLARI:

Millilerimiz, üç etaptan oluşan Milletler Ligi’nde her etapta 4 karşılaşmaya çıkacak. Filenin Sultanları, Milletler Ligi’nin ilk etabında 31 Mayıs-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Ankara’da, İtalya, Çin, Bulgaristan ve Belçika takımları ile karşılaştı. Milliler ikinci etapta 14-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Brezilya’nın başkenti Brasilia’da, Brezilya, Sırbistan, Almanya ve Kore ile karşılaşacak.

TÜRKİYE, Ankara’da oynadığı maçlarda sırasıyla, İtalya (3-0), Çin (1-3), Bulgaristan (3-0), Belçika (3-1), 3 galibiyet ve  1 mağlubiyet alarak 9 puan topladı.

“BİZ VOLEYBOL ÜLKESİYİZ”

Filenin Sultanlarının Ankara Spor Salonunda oynadığı her maçı 14.500 seyircinin izlemesi ise Türkiye’nin gerçekten bir “ Voleybol Ülkesi“ olduğunun tespitidir . . .

FIVB  MİLLLETLER LİGİ 

STATÜ :
Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) 2022 Voleybol VNL puan cetvelinde ilk 8’de yer alan takımlar 13-17 Temmuz 2022 tarihlerinde Ankara’da finallerde mücadele edecekler… Final etabında çeyrek final, yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmaları oynanacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-17.png
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI