UA-173638735-1
MaratonTürk

Filenin sultanı Eczacıbaşı . . .

Voleybol : Sultanlar Ligi

Ragıp Tekin
MaratonTürk Editörü

FİLENİN SULTANI ECZACIBAŞI…

Türkiye Voleybol SULTANLAR LİGİ ilk devresi, İstanbul, Ankara, Bursa, Bolu, Aydın, Adana, Aksaray, şehirlerinde oynanan maçlar ile 13.hafta sonunda tamamlandı.

Sultanlar Ligi; 1. Eczacıbaşı Dynavit (13 Oyun) 39 Puan, 2. Vakıfbank (13 O) 35 Puan 3. Fenerbahçe Opet (13 O) 30 Puan

ECZACIBAŞI DYNAVİT Sultanlar Ligi’nde oynadığı 13 maçın hepsini kazanan tek takım oldu.

Faruk ECZACIBAŞI

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün Başkanı Faruk ECZACIBAŞI

Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı, Antrenör Ferhat Akbaş yönetiminde, Pasör Maja Ognjenovic (Sırbistan), Elif Şahin (P), Tijana Boskovic (Sırbistan), Jack Sinead-Kısal (Trinidad-Tobago as.Türk), Samanta Fabris (Hırvatistan), İrina Voronkova (Rusya), Laura Heyrmann (Hollanda), Hande Baladın, Saliha Şahin, Beyza Arıcı, Yasemin Güveli, Yaprak Erkek, Aybüke Özel (L), Libero Simge Aköz’den oluşan kadrosu ile oynadığı 13 maçın sonunda 13 galibiyet alırken Sırp yıldızı Tijana
Boskovic 147 sayı üreterek takımın “En Skorer” ismi oldu.

Ferhat AKBAŞ

Antrenör Ferhat AKBAŞ Diyor ki; “Bolu Belediyesi maçı, ikinci yarı için yaptığımız yoğun hazırlıklardan sonra başlangıç açısından iyi bir maç oldu. Tüm oyuncularımızı oynatma fırsatımız oldu, herkesi forma sokmak için iyi bir maçtı. Bundan sonrasında da zorlu maçlar bizi bekliyor, çok kısa zamanda zorlu bir fikstürümüz var, bu süreci en iyi şekilde atlatabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI