UA-173638735-1
MaratonTürk

Fenerbahçe sultanlarda keyif vermiyor

FENERBAHÇE SULTANLARDA KEYİF VERMİYOR

Üsküdar Burhan Felek Vestel Voleybol Salonunda bugün Fenerbahçe Opet – Çukurova Bld. Adana Demirspor Sultanlar Ligi maçı oynandı.

Fenerbahçe Opet ilk iki sette çok zorlandı.

Müsabakanın birinci setinde Fenerbahçe altı servis kaçırdı. Bu sette oyuna iyi başlayan Fenerbahçe sayıları 14-6 yapınca Çukurova koçu Umut Uysal ikinci molasını kullanmak zorunda kaldı. Sayılar 22-15 iken oyuncu değişikleri nedeniyle bir anda seti 23-23’e getirdi. Her iki takımın müthiş mücadelesi 26-26’yı buldu. İyi blok ve iyi smaçlarıyla Çukurova seti 29-27 kazanıp 1-0 öne geçti.

İkinci sette Fedorovtseva’nın güzel oyunuyla Fenerbahçe 6-2 öne geçti. İşte burada Çukurova takımından Maria süper oyunu, arkadan ve önden yaptığı smaçlarıyla maça keyif getirdi. Bu sette Çukurova yedi servis kaçırmasına rağmen oyunu bırakmadı. Durum 15-16 iken Fenerbahçe oyuncu değişikliğine giderek, oyunda varlık gösteremeyen Lazareva’nın yerine Meryem Boz’u aldı ve sayıları 20-19’a getirdi. Çok çekişmeli sayılardan sonra Çukurova sanki seti rakibine 29-27 ikram edince Fenerbahçe setleri eşitledi, 1-1.

Üçüncü ve dördüncü setlerde, Çukurova ilk iki setteki yorgunluk ve moral kaybı sebebiyle maçtan düşünce 25-15 ve 25-15 ile maçı 3-1 kaybetti.

Maçtan önce Çukurova Bld. Adana Demirspor koçu Umut Uysal haftada onbeş saatin üzerinde çalışma yapıyoruz, amacımız play-off’lara kalmak dedi.

Sevgi ve Saygılarımla,

Dr. Ahmet Keten
İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğretim Üyesi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI