UA-173638735-1
MaratonTürk

Fenerbahçe daha farklı…

Fenerbahçe daha farklı

5 haftadır hiç yenilmeyen Galatasaray HDİ Sigorta kadın voleybol takımı Burhan Felek Vestel Voleybol Salonunda Fenerbahçe Opet takımına 3-0 yenildi.

Maça iyi servis atarak başlayan Galatasaray 4-2 öne geçti. Fenerbahçe de iyi defans ve hücum yaparak skoru 14-11 yaptı ve Galatasaray’da bunun sonucunda mola aldı. Galatasaray’ın manşetlerde hata yapması ve sadece ANTHİ ile hücum etmesi hataların artmasına sebep oldu. Sayılar 19-14 olunca Galatasaray tekrar ikinci molayı aldı. Maç bu şekilde devam edince Fenerbahçe 1. seti 25-16 kazandı. 1-0

İkinci setin başlarında çok iyi servis atan Fenerbahçe 7-3’lük bir üstünlük sağladı. Bu sette hatalarına devam eden Galatasaray pasör çaprazını değiştirerek Sude’ye yer verdi. Arkadan ANTİ ile hücuma geçerek eşitliği sağladığı gibi, 1 sayı ile de 19-18 öne geçti. Fenerbahçe toparlandı. Hatasız ve çabuk oyunuyla bu seti de 25-19 kazandı ve durumu 2-0 yaptı.

Fenerbahçe 3. setteki çabuk oyunu ve iyi servisleriyle, ve rakibinin manşet ve servis hataları sebebiyle bu seti de 25-20 alarak maçı 3-0 kazandı.

Fenerbahçe ve Galatasaray yaklaşık olarak haftada 18-20 saat civarında çalışan üst düzey takımlardır. Kadro zenginliği ve Galatasaray’dan 3-4 kat daha fazla bütçeye sahip olması sebebiyle Fenerbahçe kulübü bu maçta rakibine üstünlük sağladı.

Selam, sevgi ve hürmetlerimle.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI