UA-173638735-1
MaratonTürk

ETİ Sarı Bisiklet Cumhuriyet Sürüşü 22 Ekim’de yapılıyor

Cumhuriyetimizin 100. yılını hep birlikte coşkuyla kutlayacağımız Eti Sarı Bisiklet Cumhuriyet Sürüşünde buluşmak üzere!

Parkur zorluk derecesi: Kolay
Temel bisiklet sürüş yetkinliğinin olması yeterlidir.
Parkur uzunluğu: 10 km
Parkur süresi: Sürüş ortalama 60 dakika sürecektir.
Sürüş hızı: 14 km/saat

Geniş bilgi ve kayıt için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.saribisiklet.com/

ETİ Sarı Bisiklet Projesi

ETİ Sarı Bisiklet Projesi

ETi Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi, sağlıklı bir yaşam için toplumu harekete teşvik etmek, hareket etmenin en sağlıklı ve eğlenceli araçlarından biri olan bisikleti gündelik hayatın bir parçası haline getirmek amacıyla 2014 yılında ETi ve Aktif Yaşam Derneği iş birliğiyle hayata geçirildi.

Türkiye’de hareketli yaşama öncülük etmeyi amaçlayan ETi, Sarı Bisiklet Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında 10 yıldır düzenlediği etkinlikler ve iletişim faaliyetleri ile her yaştan ve kesimden insana temas etti. İlkokullarda çocuklarla, üniversite kampüslerinde gençlerle, semt pazarlarında ev kadınlarıyla, çalışan kadınlarla ve annelerle, 7’den 77’ye mahalle sakinleriyle pedal çevirdi. Geniş katılımlı sürüş organizasyonları, kullanılmayan bisikletlerin geri dönüşümünün sağlandığı bisiklet kampanyaları, çocuklara, annelere ve taksi şoförlerine yönelik eğitimler ile ETİ Sarı Bisiklet Projesi, gündelik hayatta bisiklete binmenin mümkün olduğuna ve trafikte bisikletli ulaşıma dair farkındalık yaratılmasını hedefledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI