UA-173638735-1
MaratonTürk

Editörümüzden teşekkür / Thanks from our editor

EDİTÖRÜMÜZDEN TEŞEKKÜR

ACIBADEM’İN İLERİ DÖRTLÜSÜ İLE AKPINAR…

40 gün önce aniden Kalbin Beyin’e Pıhtı Atması üzerine Acıbadem
Kadıköy Hastanesi Acil Servisi’ne yatırdılar.

İlk gün, konuşma yeteneğinin kaybolması ile başlayan dönem, MR, EKG, Ultrason ve Kalp Endoskopisi ile teşhis dönemini sürdürdü.

Acıbadem-Kadıköy Hastanesi “İleri Dörtlüsü” dediğim; Başhekim Opr.Doktor Mustafa Candan, Kardiyoloji Uzmanı Kardiyolog Dr.Öğr. Üyesi Selçuk Görmez, Nörolog Dr.Nebahat Bilici, Kardiyolog Dr.Hilal Kurtoğlu Gümüşel’in büyük gayreti beni ayağa kaldırdı. Bu gruba son anda Kardiyolog Doç.Dr. Haldun Akgöz’de dahil oldu.

Bu arada; vücudun yükselen enzimlerinin normale dönmesi için devreye giren Pendik Anadolu Tıp Merkezi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Nazmi Akpınar’ın da Acıbadem İleri Dörtlüsü ile teşhislerde yaptıkları nokta atışlar sonunda, uyguladıkları tedavi şekli sağlığıma kavuşturan en büyük etken oldu.

NOT: Kardiyolog Dr.Öğr.Üyesi Selçuk Görmez’in gözetiminde periyodik olarak INR kontrollarına devam edilecek.

TEŞEKKÜR
Op.Dr.Mustafa Candan, Doç.Dr.Haldun Akgöz, Dr.Öğr.Üyesi Selçuk Görmez, Dr.Nebahat Bilici, Dr.Hilal Kurtoğlu Gümüşel, Hemşire Zelal Çakın ile Dr.Hüseyin Nazmi Akpınar’a TEŞEKKÜR ediyorum.

İYİ Kİ VARSINIZ…

Ayrıca; “Acil şifalar diliyorum”, “Geçmiş olsun” mesajları ve dualarıyla destek olan tüm Değerli Dostlarıma da şükranlarımı sunuyorum.

SAĞLIKLA KALIN.

Ragıp TEKİN
MaratonTürk Spor Dergisi Editörü, Voleybol Yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI