UA-173638735-1
MaratonTürk

Eda Erdem, Simge Aköz ve Giovanni Guidetti’ye MaratonTürk Ödülleri takdim edildi / MaratonTürk Awards were presented to Eda Erdem, Simge Aköz and Giovanni Guidetti.

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda büyük bir başarı gösteren ve Türkiye Voleybol Federasyonu tarihinde ilk defa Olimpiyat 5.’si olan Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem, Simge Aköz ve Antrenör Giovanni Guidetti‘ye MaratonTürk Ödülleri takdim edildi.

Giovanni Guidetti, Simge Aköz, Osman Atakan Tekin ve Eda Erdem
MaratonTürk ödülleriyle

18 Ağustos’ta başlayacak Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası için 16 Ağustos Pazartesi günü Romanya’ya gidecek olan Türk Kadın Milli Voleybol Takımının bugün Üsküdar Burhan Felek Spor Tesislerindeki antrenmanı öncesi Eda Erdem, Simge Aköz ve Antrenör Giovanni Guidetti‘ye MaratonTürk Ödülleri takdim edildi.

Milli Takım ekibine ödüller hakkında bilgi verdikten sonra en iyi oyuncu ve en iyi antrenör ödüllerini takdim eden MaratonTürk Spor Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin, Olimpiyat başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti ve Avrupa Şampiyonasında başarılar diledi.

Fotoğraflar MaratonTürk Spor Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Atakan Divitlioğlu tarafından çekildi.

MaratonTürk Spor Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin, Milli Takım Oyuncularına ödüller hakkında bilgi veriyor.
Eda Erdem ve Osman Atakan Tekin
Eda Erdem MaratonTürk Ödülüyle.

Simge Aköz ve Osman Atakan Tekin

Simge Aköz MaratonTürk Ödülüyle.

Giovanni Guidetti ve Osman Atakan Tekin
Giovanni Guidetti MaratonTürk Ödülüyle.

Giovanni Guidetti, Simge Aköz, Osman Atakan Tekin ve Eda Erdem
Milli Takım oyuncularıyla birlikte

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI