UA-173638735-1
MaratonTürk

Eczacıbaşı Perdeyi Açtı

Ragıp Tekin
MaratonTürk Editörü

Eczacıbaşı Perdeyi Açtı.

Türkiye’nin ev sahipliğinde Antalya’da organize edilen 15. FIVB Kadınlar-Kulüpler Dünya Şampiyonası’nın ilk maçında temsilcimiz Eczacıbaşı Dynavit, Brezilya temsilcisi Dentil Praia Clube karşısında fırtına gibi esti.

İlk sette rakibi karşısında bariz üstünlük kuran Eczacıbaşı Dynavit, seti 25-14 önde bitirdi. Turnuvanın favorilerinden olan İstanbul temsilcisi attığı 5 direkt servisle rakibinin hücum organizasyonunu bozup, üst üste bulduğu sayılarla öne geçmeyi başardı.

İlk setteki başarısını ikinci sette de sürdürmeyi başaran turuncu beyazlılar, seti 25-16 kazandı. Sezonun en formda isimlerinden biri olan kaptan Tijana Boskovic, turuncu beyazlı ekipte öne çıkan isimlerinden biri oldu.

Son sette de rakibine şans tanımayan Eczacıbaşı Dynavit, seti 25-18, maçı da 3-0 kazanarak turnuvaya etkili bir başlangıç yaptı. Aldığı 20 sayıyla kaptan Tijana Boskovic maçın en skorer ismi oldu. Eczacıbaşı Dynavit’li oyuncular toplamda 9 blok ve 9 servis sayısı elde etti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI