UA-173638735-1
MaratonTürk

Eczacıbaşı liderliğini sürdürüyor

RAGIP TEKİN

ECZACIBAŞI LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR…

Voleybol Sultanlar Ligi 18. hafta karşılaşmasında Eczacıbaşı Dynavit, Galatasaray’ı 3-0 yendi. 

Eczacıbaşı Dynavit 18.maçında 15.galibiyetini aldı ve puanını 45 yaparak Lig Liderliğini sürdürdü. Galatasaray ise 5.yenilgisini aldı.

ECZACIBAŞI DYNAVİT :  3  –  GALATASARAY HDI :  0

SALON                            : Eczacıbaşı Spor Salonu

HAKEMLER                     : Erdal Akıncı,  Esat Danzili

ECZACIBAŞI DYNAVİT    : Ognjenovic, Saliha Şahin, Beyza Arıcı, Boskovic, Hande Baladın, Heyrman (Sinem Aköz, Gözde  Yılmaz, Elif Şahin)

GALATASARAY HDI        :  İlkin Aydın, Fatma Beyaz, Caratasu, Vasılantonaki, Planınsec,  Gamze KIlıç( Gizem Güreşen, Sude Hacımustafaoğlu, Beren Yeşilırmak, Zeynep Yıldırım)

SETLER                          :   25-22,   25-22,   25-16 

SÜRE                             :   86 dakika (28+32+26)

NE DEDİLER ?.

Maja Ognjenovic: “Bizim için çok önemli bir maçtı. Bu sezon Galatasaray’la oynadığımız ilk iki maçı kaybetmiştik. Bu akşamki galibiyet bizim için bu açıdan çok önemliydi ve bence çok iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Tüm hafta boyunca Galatasaray maçına hazırlandık, çok fazla video izledik. Bence çok başarılı geçti. Belki de kimse bu maçı üç sette kazanmamızı beklemiyordu ama bugün herkes sahada en iyi enerjisini ortaya koydu. Maçtan maça daha da fazla savaşabilen bir takım olduğumu gösteriyorduk, bugün de bunun sonuçlarını aldık. Takımımla birlikte çok mutlu ve gururluyum. Bence bu galibiyet önümüzdeki maçlar için de bize çok büyük bir motivasyon sağlayacak.”

Tijana Boskovic: “Bugünkü oyunumuzdan ötürü çok mutlu ve gururluyum. Takımca çok iyi bir mücadele sergiledik. Bugün sahada çok motiveydik çünkü bu sezon Galatasaray’la oynadığımız ilk iki maçı kaybetmiştik. Bugün kazanmayı çok istiyorduk ve bunu kendi taraftarımızın yarattığı müthiş bir atmosferde başarmaktan çok keyif aldık”.

ANTRENÖR  :

Ferhat Akbaş: “Yine çok kuvvetli, çok agresif ve çok dinamik bir maç oynadık. Özellikle servis, blok-defans düzenimiz çok iyiydi. Zaten atak üzerine sürekli çalışıyoruz ve yüzdelerimiz de inanılmaz arttı. Planlarımız doğrultusunda hem mental olarak, hem de fiziksel olarak çok ciddi seviyede yükselişe geçiyoruz. Umarım bunu aynı şekilde devam ettiririz.”

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI