UA-173638735-1
MaratonTürk

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı Avrupa CEV Kupası’nda Finalde

RAGIP TEKİN

ECZACIBAŞI FİNALDE…

Voleybol Avrupa CEV Kupası Yarı Final rövanş karşılaşmasında temsilcimiz Eczacıbaşı Dynavit, Romanya temsilcisi CSM Volei Alba Blaj takımını 3-0 yendi. Romanya’da oynadığı ilk maçı da 3-0 kazanan Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı FİNALE yükseldi.

ECZACIBAŞI DYNAVİT : 3 – CSM VOLEI ALBA BLAJ : 0
SALON :Eczacıbaşı Spor Salonu
HAKEMLER : Piotr Krol (Polonya), Ramazan Çevik (Türkiye)
ECZACIBAŞI DYNAVİT : Ognjenovic, Saliha Şahin, Beyza Arıcı, Boskovic, Mc Kenzie, Heyrman (Şebnen Aköz, Elif Şahin, Merve Atlıer, Gözde Yılmaz, Zeynep Palabıyık, Selin Arifoğlu, Fatma Yıldırım)
CSM VOLEI ALBA BLAJ : Strantzali, Ninkovic, Mirkovic, Dimitrova, Kocic, Russu (İvkovic, Ispas, Artente, Miclaus, Roman, Artin, Kocic)
SETLER : 25-15, 25-18 , 25-19
SÜRE : 67 dakika (19+23+25)

14 sayı ile kaptan Tijana Boskovic maçın en değerli oyuncusu (MVP) seçildi. Beyza 7, Adams 9 sayıyla katkı sağlarken, Saliha Şahin de 11 sayıyla galibiyette önemli rol oynadı. Maç sonrası görüşlerini paylaşan orta oyuncu Beyza Arıcı, “Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok yoğun bir tempoda maç yapıyoruz, fikstürümüz çok sıkışık, yarı final maçını aldığımız için çok mutluyum. Önümüzde zorlu bir süreç bizi bekliyor, final maçlarımız olacak. Salon bugün de dopdoluydu, tüm taraftarlarımızı bir sonraki maçlarımıza da bekliyoruz.“ sözleriyle görüşlerini aktardı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI