UA-173638735-1
MaratonTürk

Eczacıbaşı derbi kahramanı. Muhteşem Boskovic

RAGIP  TEKİN

ECZACIBAŞI DERBİ KAHRAMANI… MUHTEŞEM BOSKOVİC

Birinci sete çok hızlı başlayan  Eczacıbaşı skoru bir anda 6-1 yaptı. Boskovic ikiden, Voronkova köşelerden, Jack ortadan çok etkili ataklar yaparak sayı üretti. Attığı sert servisler ile oyunu lehine çevirdi. Fenerbahçe ise Eda ile etkili olmaya gayret etti. Eczacıbaşı Boskovic’in sert smaçları ile seti 25-20 kazandı ve 1-0 öne geçti.

İkinci sette karşılıklı ataklarla süren oyun 9-9 dan sonra Eczacıbaşı, başarılı defans ve rakibi file üstünde tutan blokları ile etkili olunca oyunun sonlarına 5 sayılık seri ile girerek seti de 25-18 kazandı ve 2-0 öne geçti.

Üçüncü set dengeli sürdü. Skor 14-14’e kadar iki taraf da sayı bulunca oyunda kopma yaşanmadı. Fakat Eczacıbaşı, Voronkova, Boskovic ve Hande ile yaptıkları ataklar sonunda seti 25-22 ve maçı da 3-0 kazandı.

Voleybol Misli Com  Sultanlar Ligi

Fenerbahçe Opet :  0 –  Eczacıbaşı Dynavit : 3

Salon  : Burhan Felek Voleybol Salonu

Hakemler  ; Erdal Akıncı, Mehmet Topal

Fenerbahçe Opet : Fedorovtseva, Eda Dündar, Carneiro, Cristina, Aslı Kalaç ,Meryem Boz (Gizem Örge, Lazareva, Buse Ünal, Meliha Diken, Cansu Çetin)

Eczacıbaşı Dynavit : Elif Şahin, Voronkova, Beyza Arıcı, Boskovic, Hande Baladın, Jack-Kısal (Simge Aköz, Saliha Şahin, Yaprak Erkek)

Setler  : 20-25,  18-25,  22-25

Süre     :  75 dakika (24,24,27)

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI