UA-173638735-1
MaratonTürk

Eczacı baş tacı . . .

ECZACI BAŞ TACI…

Ragıp TEKİN

Senelerdir Kadın voleyboluna öncülük yapan Eczacıbaşı 2022-2023 sezonunda Dünya Kulüpler Şampiyonası (Antalya), CEV Şampiyonlar Ligi (Avrupa) ve Türkiye’de Kupa Voley ile Sultanlar Ligi olmak üzere 4 kulvarda başarılarını tekrarlamak için mücadele edecek.

Bu arada, Ankara’da gerçekleşen AXA Sigorta Kupa Voley A Grubu’nda maçlarını tamamlayan Eczacıbaşı Dynavit grup etabını birinci olarak tamamladı. Bundan sonra Çeyrek Finaldeki rakibini bekleyecek….

Bu sezon için görüşlerini aktaran Eczacıbaşı Dynavit’in başarılı baş antrenörü Ferhat Akbaş, “Bu sezon hem Avrupa’da, hem de lig etabında, rakiplerimizin bizden çok çekindiğini biliyoruz ve bunu sahada da hissediyoruz. Bence haklılar çünkü takımımız geçen seneden en güçlü oyuncuları kadromuzda tuttu. Bütün transferler sahanın içerisinde de gördüğümüz gibi nokta transferler, en gencinden, en tecrübelisine. Bu üç gün bize çok iyi bir özgüven kazandırdı. Oyuncularımıza fazlasıyla güveniyorum. İyi bir sezon olacak.” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI