UA-173638735-1
MaratonTürk

Dışişleri Bakanı’ndan milli takıma destek

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, FIVB Dünya Şampiyonası’nda mücadele eden Türk A Milli Erkek Voleybol Takımı’yla Ljubljana’da bir araya geldi.

Ziyarette TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Türkiye’nin Slovenya Büyükelçisi Aylin Taşhan da yer aldı.

Filenin Efeleri için özel bir yemek veren Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm kafileye selamlarını iletti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 24 yıl sonra katılınan Dünya Şampiyonası’nda Çin karşısında alınan 3-0’lık galibiyetle gurur duyduklarını belirtti. İtalya karşılaşması için de tüm takıma başarı dileklerini ileten Bakan Çavuşoğlu, İtalya maçını salonda takip edeceğini ve Filenin Efeleri’ne destek vereceğini ifade etti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, millilerin Dünya Şampiyonası’nı en iyi şekilde noktalayacağına da inandıklarını belirterek sözlerini tamamladı.

TVF Başkanı Üstündağ da; “Sayın Bakanımız Filenin Efeleri ile bir araya gelerek bizleri yine yalnız bırakmadı. Her daim Türk voleybolunun yanında oldu, olmaya da devam ediyor. Sayın Bakanımıza Türk voleyboluna vermiş olduğu üstün destek ve katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI