UA-173638735-1
MaratonTürk

Çeyrek finalistler belli oldu

Antalya’daki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nin ev sahipliği yaptığı Turkcell Kadın Futbol Ligi’nde C ve D gruplarında da maçlar tamamlandı.

C Grubu’nda ALG Spor, Kireçburnu’nu 7-0 yenerek puanını 9’a yükseltti ve lider olarak çeyrek final vizesi aldı. ALG Spor’dan Bassira Toure, rakip fileleri 4 kez havalandırarak günün en golcü ismi oldu. Gruptaki son maçında  Dudullu’yu 3-0 mağlup eden Fomget Gençlik ve Spor da topladığı 6 puanla çeyrek finalistler arasına girdi.D Grubu’nda Konak Belediye Spor, Karadeniz Ereğli Belediye Spor’u 1-0 yendi. Kayseri Gençler Birliği ile Kocaeli Bayan Futbol Kulübü 2-2 berabere kaldı. Bu sonuçların ardından Konak Belediye Spor, 7 puanla grup lideri olarak çeyrek finale yükseldi. Kayseri Gençler Birliği de 5 puanla adını çeyrek finale yazdırdı. Ligin başlangıcından itibaren maçları takip eden Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ile Kadın A Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası ve Kadın Milli Takımlar Teknik Heyeti bu karşılaşmaları da izledi.

Turkcell Kadın Futbol Ligi 2020-2021 Sağlık Çalışanları Sezonu’nda çeyrek finaller 28 Nisan’da başlayacak. Karşılaşmalar D Smart’tan canlı olarak yayınlanacak. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalarda tur atlayan takımlar yarı finale yükselecek. Ligin finali 4 Mayıs’ta yapılacak. Türkiye şampiyonu olacak takım 2021-2022 sezonunda ülkemizi UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde temsil etme hakkını kazanacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve JobLifes (İş Hayatı) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and JobLifes (Business Life) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI