UA-173638735-1
MaratonTürk

CEV Kar Voleybolu Avrupa Turu Erciyes’te başladı / CEV Snow Volleyball European Tour started in Erciyes

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından organize edilen ve Türkiye Voleybol Federasyonu ile Erciyes A.Ş’nin ev sahipliğinde düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Turu, bugünkü ana tablo karşılaşmalarıyla başladı.

Avrupa Turu’na kadın ve erkeklerde İsviçre, Fransa, Belçika, İtalya, Romanya, Macaristan, Polonya ve Türkiye olmak üzere toplam 8 farklı ülkeden takımlar katılıyor. Kadınlarda 7, erkeklerde 11 toplam 18 takım; 67 sporcu turnuvada ter dökecek.

Organizasyonda ülkemizi erkeklerde Sefa Urlu/Batuhan Kuru/Sacit Kurt/ Necmi Ayberk Güllük (TUR1), Yasin Baysal/ Koray Baytemur/ Ali Cebeci/Akay Çalık (TUR2) ile Dündar Yıldırım/Ahmet Can Tür/ Bilal Tatar/ Anıl Tatar (TUR3) takımları, kadınlarda ise Simge Yalçın/Merve Çelebi/Bahanur Gökalp/Sanem Baş (TUR1) takımı temsil ediyor.

20 Mart 2022 Pazar günü oynanacak final müsabakaları 11.25-15.00 saatleri arasında TRT Spor Yıldız’da canlı olarak yayınlanacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) ve InnGastrolia (Otel&Gastronomi) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sport), ModdaTurkey (Fashion) Voyage (Travel) and InnGastrolia (Hotel&Gastronomy) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI