UA-173638735-1
MaratonTürk

Business Tennis Cup Şampiyonu Odeabank

8. BUSINESS TENNIS CUP TURNUVASI’NIN BU YILKİ ŞAMPİYONU ODEABANK

Bu yıl sekizincisi düzenlenen ve 16 şirketten 200 sporcunun mücadele ettiği Business Tennis Cup Turnuvası’nın şampiyonu Odeabank oldu. İkincilik ödülünü ise QNB Finansbank sporcuları kazandı. Odeabank ve QNB Finansbank arasındaki heyecanlı final mücadelesi 3-1 sonuçlandı. Dereceye giren takımların sporcuları, ödüllerini 20 Kasım 2019  tarihinde, Mövenpick Hotel İstanbul’da düzenlenecek ödül töreninde alacaklar
.

22-23 Haziran tarihlerinde başlayan 8. Business Tennis Cup, 5 Kasım 2019 Salı günü Ulus Tenis Akademisi’nde oynanan final maçlarıyla sona erdi. Bu seneki turnuva geçen yıllardan farklı olarak, ülkemize yeni tenis severleri kazandırmak amacıyla uzun bir eğitim süreci ile birlikte  gerçekleştirildi.

Bu yıl turnuvada, Kpmg Turkey, Mapfre Sigorta, Amerikan Hastanesi, QNB Finansbank, Odeabank, Türk Ekonomi Bankası, Akbank, Unilever, Eczacıbaşı, Mercedes, Arçelik, Kibar Holding, Mövenpick Hotel Istanbul, Vodafone ve Agency Look takımları şirketleri adına yarıştı.

QNB Finansbank, Amerikan Hastanesi, Mövenpick Hotel Istanbul, ve Ulus Tenis Akademisi sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Türkiye’nin önde gelen özel şirketlerinin çalışanlarının mücadele ettiği turnuvanın maçlarını her yıl olduğu gibi, bu sene de Merkez Hakem Komitesi tarafından atanan hakemler yönetti.

Business Tennis Cup turnuvaları, milli tenisçimiz Arda Saran’ın kurucusu olduğu EveryThink Sports & Entertainment Şirketi  tarafından gerçekleştiriliyor

https://everythink.company/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI