UA-173638735-1
MaratonTürk

Bu sevince değer. . . Tebrikler İlker Aycı / It is worth the joy. . . Congratulations İlker Aycı

2020 CEV Challenge Kupası son 16 turuna kalma maçları için Üsküdar TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda İspanyol temsilcisi IBSA CV CCO 7 PALMAS takımıyla yaptığı iki karşılaşmayı da 3-0 kazanan Türk Hava Yolları Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı amacına ulaştı ve hem THY camiasına ve hem de Türkiye’ye büyük bir sevinç yaşattı.

The Turkish Airlines Sports Club Women’s Volleyball Team, which won 3-0 in two matches versus Spanish representative IBSA CV CCO 7 PALMAS at the Üsküdar TVF Burhan Felek Volleyball Hall for the matches of the 2020 CEV Challenge Cup last 16 rounds, has reached its goal. This success became a great joy for Turkish Airlines community and Türkiye.

Bu sevinci yaşayanların başında gelen kişi ise THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı ve Spor Kulübü Başkanı İlker Aycı oldu. İki karşılaşmayı da ilgi ve heyecanla izleyen İlker Aycı, ikinci günkü karşılaşmada durum 2-0 olduğunda artık turun geçilmiş olmasının heyecanı ve coşkusuyla ayağa fırladı, ceketini çıkarıp sevincini yanında oturan Kulüp Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım ve salonu dolduran THY taraftarlarıyla paylaştı.

Mr. İlker Aycı, THY Chairman of the Board of Directors and Executive Committee and Chairman of the Sports Club, was one of the persons who showed this joy. İlker Ayci watched the two matches with interest and excitement. The second day when the situation was 2-0 the team guaranted the last 16 tour. After this moment Mr. Aycı immediately took off his jacket and shared his excitement and enthusiasm with Ramazan Yıldırım, Club’s Secretary General, and team supporters.

THY Genel Müdürü İlker Aycı’nın bu büyük sevinci Manşet Dergisi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Enver Bağlarbaşı’nın objektifine bu fotoğraflardaki gibi yansıdı.

MaratonTürk’ün Notu: Fotoğrafların paylaşımı için değerli meslektaşımız Enver Bağlarbaşı’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

We would like to thank our dear colleague Enver Bağlarbaşı for the photographs.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI