UA-173638735-1
MaratonTürk

Brezilyalı futbol efsanesi Kaká, Berlin Maratonu’nda koşacak / Brazilian Football Legend Kaká runs in Berlin

157 ülkeden 45.527 kişinin katılacağı 48. Berlin Maratonu 25 Eylül 2022 Pazar günü koşulacak.

Brezilyalı Futbol Efsanesi Kaká Berlin’de koşuyor

İki defa dünyada yılın atleti seçilen Eliud Kipchoge önde yer alırken, dünya sporunun eski bir yıldızı onun biraz arkasından koşacak: 2002’de Dünya Kupası’nı kazanan takımın bir üyesi ve ayrıca bir Şampiyonlar Ligi kazananı ve Yılın Futbolcusu olan Brezilyalı futbol efsanesi Kaká

Kaká basın toplantısında “Kesinlikle büyük bir maraton koşmak istedim ve bana Berlin’i öneren arkadaşlara sordum. Bu yüzden buradayım. Pazar günü 3:40 koşmak istiyorum. Maraton, kitle koşucuları olarak seçkinlerle birlikte koştuğumuz için çok özel bir şey. Çok heyecanlıyım,” dedi.

The 48th Berlin Marathon, in which 45,527 people from 157 countries will participate, will be run on Sunday, September 25, 2022.

Brazilian Football Legend Kaká runs in Berlin

While a double world athlete of the Year in Eliud Kipchoge will take centre stage, a former star of world sport will be running some way behind him: the Brazilian football legend Kaká, a member of the team which won the World Cup in 2002, and also a Champions League winner and Footballer of the Year.

“I definitely wanted to run a major marathon and asked friends who recommended Berlin to me. That’s why I’m here. On Sunday I want to run 3:40. The marathon is something very special in that we, as mass runners, run together with the elite. I’m very excited,” admitted Kaká at the press conference.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-54.png
OAT Medya yayınları; MaratonTürk (Spor), ModdaTurkey (Moda), Voyage (Seyahat) dergilerini aşağıdaki linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

OAT Media publications; You can review MaratonTürk (Sports), ModdaTurkey (Fashion), Voyage (Travel) magazines by clicking the link below.

http://maratonturk.com/OATmedya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI