UA-173638735-1
MaratonTürk

Black Bruin, spor camiasına tanıtılacak

Oğuz Gıda, Yeni İçecek Serisini ve Spora Özel Kurumsal Kimliği ‘Black Bruin Sport’u Özel Bir Etkinlikle Tanıtacak!

Türkiye’nin önde gelen içecek üreticilerinden Oğuz Gıda, spor segmentine girişini duyuruyor. Black Bruin, yeni imajı ve çeşitlerini tanıtmak için özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Black Bruin olarak tanınan enerji içeceği üreticisi, 22 Haziran’da yeni içeceği Black Bruin Mango ve yeni ambalaj tasarımını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Sakarya’nın Hendek ilçesinde düzenlenmesi planlanan etkinlik, sektör profesyonellerini, medya temsilcilerini ve sporseverleri yeni çıkarılan içeceklerin özgün tatlarını deneyimlemek için bir araya getirecek. 

Etkinlikte katılımcılar, ‘Black Bruin Sport’un benzersiz özelliklerini ve faydalarını öğrenmenin yanı sıra, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilen Formula Student yarış aracı, ODTÜ Yarış takımı,Ford / Castrol Team Rally aracı,Formula Senior kategori Karting aracı, ülkemizi yurt dışında temsil edecek Black Bruin sporcusu kadın sürücü Sena Savaşer, drift aracı, lisanslı en küçük Karting yarış pilotu ( 8 yaşında ), Enduro sınıfı Motosiklet ve Optimist sınıfı yelkenli gibi özel araçlarının showlarına tanıklık edecek.

Marka yaptığı açıklamada “Black Bruin Sport ‘’ lansmanı ile enerji içeceği pazarındaki portföyünü genişletmeye hazırlanıyor” ifadelerine yer verildi. Ayrıca açıklamada markanın özellikle sporcular ve aktif bireyler için özel olarak hazırlanmış premium içecek serisi oluşturmak için yoğun bir şekilde araştırma ve geliştirme çalışmaları yürüttüğü belirtiliyor.

Black Bruin Enerji İçeceği, spor dünyasındaki farklı sporculara ve sporu tutkulu bir şekilde yaşayan sporseverlere bağlılığını sergiliyor.

 İçecek üreticisi, Türkiye’deki sporun ilerlemesine katkıda bulunma vizyonuyla, yeni kurumsal kimlik geliştirdiği bir aşamanın içerisine giriyor ve ülke sporuna önemli destek sağlamayı hedefliyor.

 Black Bruin Sport, sporun temel değerlerine saygı duyan ve ‘’Fair Play ‘’prensiplerine bağlı kalma ilkelerini temel alan %100 yerli sermaye ile Türkiye ve Dünya tarihinde içecek sektöründe yeni bir dönem başlatıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI