UA-173638735-1
MaratonTürk

Black Bruin basın mensuplarına tanıtıldı

Oğuz Gıda, Yeni İçecek Serisini ve Spora Özel Kurumsal Kimliği ‘Black Bruin Sport’u Özel Bir Etkinlikle Tanıttı

Türkiye’nin önde gelen içecek üreticilerinden Oğuz Gıda, spor segmentine girişini duyuruyor. Black Bruin, yeni imajı ve çeşitlerini tanıtmak için dün özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Sakarya’nın Hendek ilçesinde düzenlenen etkinlik, sektör profesyonellerini, medya temsilcilerini ve sporseverleri yeni çıkarılan içeceklerin özgün tatlarını deneyimlemek için bir araya getirdi. 

Markanın yaptığı açıklamada “Black Bruin Sport ‘’ lansmanı ile enerji içeceği pazarındaki portföyünü genişletmeye hazırlanıyor” ifadelerine yer verildi. Ayrıca açıklamada markanın özellikle sporcular ve aktif bireyler için özel olarak hazırlanmış premium içecek serisi oluşturmak için yoğun bir şekilde araştırma ve geliştirme çalışmaları yürüttüğü belirtildi.

Oğuz Gıda Genel Müdürü Hulusi Oğuz açılış konuşması yaparken.

Gösterilerin yapıldığı alanda Genel Yayın Yönetmenimiz Osman Atakan Tekin ile görüşen Oğuz Gıda Genel Müdürü Hulusi Oğuz “Tüm sporculara yönelik üretim yapıyoruz. Fabrikamızdaki üretim çok çeşitli olduğu için sporcuların yanı sıra sporla ilgilenmeyenlere de hitap eden markalarımız bulunuyor. Sportif organizasyonların yapıldığı şehirlere enerji içeceği dolu araçlarla ekiplerimizi gönderiyoruz. İstanbul’da düzenleyeceğiniz maraton ve yol koşularına da ekiplerimizi memnuniyetle gönderebiliriz.” dedi.

Black Bruin Sport, sporun temel değerlerine saygı duyan ve ‘’Fair Play ‘’prensiplerine bağlı kalma ilkelerini temel alan %100 yerli sermaye ile Türkiye ve Dünya tarihinde içecek sektöründe yeni bir dönem başlatıyor.

Spor içecek markası, farklı disiplinlerden gelen bir dizi spor yıldızını ilk marka elçileri olarak ilan etti. Bu kampanya ile her branştan sporculara destek verileceği açıklandı.

Bilgilendirmenin ardından eğlence ve aktivitelerin gün boyu sürdüğü etkinlikte, otomobil, motosiklet, deniz araçları, yeni nesil elektrikli araçlar ve farklı alanlardan katılan sporcular deneyimlerini paylaştı.

Drift pilotu Kenan Bahçeçi, Enduro sporcuları Derya Özen, Kayra Yurtsever, Enduro ve Motokros sporcusu Taha Can, Dünya Yelken Sporu Şampiyonu ve Guinness rekorlarkitabına giren Ömer Işık, Odtü Motorspor Takımı, Yıldız Teknik Ünversitesi YTU Racing Team Pilotu Berke Can Ürengül ile otomobil sürüşü, Chronos Racing Team, Karting mini kategori sporcuları Ömer Kayra Küçük, Yunus Deha Ersin, Junior Kategori Demir Gökdemir, Black Bruin Sporcusu Senior Kategori Sena Büşra Savaşer, Castrol Ford TeamTürkiye takımından Pilotu Levent Şapçılar ve Co pilot Deniz Gümüş gösterileriyle gün sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KATEGORI